Malanowski i partnerzy: Szpilka w oku (591)

Malanowski i partnerzy: Szpilka w oku (591)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:W szkole tańca Krystyny Kozak Malanowski złapał złodzieja. Po pewnym czasie kobieta dzwoni do niego, błagając o pomoc. Okazuje się, że w jednej z sal znaleziono ciało jej brata.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Malanowski złapał złodzieja, który grasował w szkole tańca Krystyny Kozak. Po pewnym czasie kobieta dzwoni do niego, błagając o pomoc. Okazuje się, że w jednej z sal znaleziono ciało jej brata. Po przyjeździe na miejsce detektyw stwierdza, że Robert zginął od ran zadanych nożem. Ponadto w oko zamordowanego wbito obcas damskiej szpilki. Wstępne śledztwo wykazuje, że Robert Kozak mógł mieć kilku wrogów. Pierwszą podejrzaną jest życiowa i taneczna partnerka mężczyzny - Olga. Jakiś czas wcześniej para uczestniczyła w popularnym programie tanecznym. W jego trakcie Olgę poproszono o rezygnację z udziału w rywalizacji. Robert jako solista wygrał program, zdobywając pieniądze, udział w prestiżowych warsztatach i popularność. Detektywi sprawdzają, czy zabójcą świeżo upieczonego celebryty mogła być zazdrosna ukochana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także