Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny wybryk (602)

Malanowski i partnerzy: Niebezpieczny wybryk (602)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Magda i Tomek poszukują 14-letniej Asi. Dziewczyna okłamała matkę i poszła na imprezę. Detektywi docierają na miejsce zabawy. Dowiadują się tam, że nastolatce towarzyszył nieznajomy chłopak.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Magda i Tomek poszukują córki Ewy Walczyńskiej, 14-letniej Asi. Dziewczyna miała nocować u koleżanki, ale okłamała matkę i poszła na imprezę. Detektywi docierają do mieszkania, w którym bawiła się młodzież. Na miejscu podpite towarzystwo zeznaje, że nastolatka pojawiała się na zabawie w towarzystwie starszego chłopaka. Jedna z osób pokazuje Magdzie i Tomkowi film z telefonu komórkowego. Na nagraniu widać, jak wspomniany kolega Asi próbuje się do niej dobierać. Ta ze łzami w oczach wybiega z domu. Wkrótce okazuje się, że po ucieczce dziewczyna zatrzymała pierwszy przejeżdżający samochód i wsiadła do niego. Detektywi dowiadują się, że auto prowadził mężczyzna karany za napaść na nieletnią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także