Malanowski i partnerzy: Seks w solarium (60)

Malanowski i partnerzy: Seks w solarium (60)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2008-2009   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek
W skrócie:Milena Karpowicz, która sprząta w agencji, wyznaje, że przeczytała pamiętnik córki. Dziewczyna napisała, że chce popełnić samobójstwo. Malanowski obiecuje zajęcie się sprawą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Milena Karpowicz, która sprząta w agencji Malanowskiego, wyznaje detektywowi że przeczytała pamiętnik swojej córki, Beaty. Dziewczyna napisała, że chce popełnić samobójstwo. To wyznanie załamało kobietę, która kilka lat wcześniej straciła męża, a teraz stoi przed groźbą utraty córki. Malanowski obiecuje kobiecie, że wyjaśni, co się dzieje z nastolatką. Marta Leleniewska udaje się do salonu odnowy biologicznej, gdzie pracuje Beata...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także