Malanowski i partnerzy: Jej ostatnie słowo (233)

Malanowski i partnerzy: Jej ostatnie słowo (233)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2010   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marta Leleniewska, Marek Krupski, Tomasz Mandes
W skrócie:Detektywi są świadkami próby zabójstwa Marleny Pawlas. Wszystko wskazuje na to, że niedoszłym zabójcą jest jej mąż, Robert. Śledczy ustalają jednak, że motyw zabicia kobiety miała też zazdrosna Anna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Trójka detektywów wspólnie rozwiązuje różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura mieszczącego się w centrum Warszawy. Jego szefem jest Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak), a partneruje mu dwójka młodych detektywów: Marta (Marta Leleniewska) i Marek (Marek Krupski). Pomagają oni rozwikłać rodzinne dramaty, poszukują zaginionych, śledzą zdradzających się małżonków, a także tropią handlarzy narkotyków. Często błahe na pierwszy rzut oka sprawy kryją tragiczne i skomplikowane ludzkie losy, a detektywi muszą nierzadko zmierzyć się ze zdemoralizowanym i przebiegłym przeciwnikiem.

W tym odcinku

Detektywi są świadkami próby zabójstwa. Ciężko ranna Marlena Pawlas, zanim traci przytomność, wypowiada pierwsze dwie głoski jakiegoś słowa. Wygląda na to, że kobieta próbowała wskazać swojego niedoszłego zabójcę. Wszystko wskazuje na to, że jest nim jej mąż, Robert. Śledczy szybko jednak ustalają, że o wiele bardziej prawdopodobny motyw zabicia Marleny miała zakochana w Robercie Anna. Wkrótce wychodzi na jaw, że nie tylko ta dwójka mogła chcieć śmierci Marleny...

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także