Malanowski i partnerzy: Gra o życie (496)

Malanowski i partnerzy: Gra o życie (496)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Alicja potrzebuje przeszczepu nerki.Nie ma rodzeństwa, matka nie żyje, a ojciec, jak się okazało, wcale nim nie jest. Detektywi muszą odnaleźć jej prawdziwego, biologicznego ojca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi kolejne trudne zagadki, niezwykłe wyzwania i mroczne tajemnice, które kryją proszący ich o pomoc klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Alicja Stefanek dowiaduje się, że Igor nie jest jej biologicznym ojcem. Rozemocjonowana traci przytomność i trafia do szpitala. Okazuje się, że dziewczyna potrzebuje natychmiastowego przeszczepu nerki, inaczej umrze. Dziewczyna nie ma rodzeństwa, matka nie żyje, a ojciec, jak się okazuje, wcale nim jest. Poszukiwania dawcy są więc niezwykle trudne. Detektywi nie dają jednak za wygraną i próbują walczyć o życie Alicji. Muszą jak najszybciej odnaleźć jej biologicznego ojca i namówić go, by oddał córce swoją nerkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także