Malanowski i partnerzy: Drugie życie (313)

Malanowski i partnerzy: Drugie życie (313)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2011   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Magdalena Rembacz, Tomasz Mandes
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Adela Matejczyk prosi detektywów o znalezienie dowodów podwójnego życia męża. Wkrótce zostaje znaleziony jego spalony samochód ze zwęglonymi zwłokami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bronisław Malanowski (Bronisław Cieślak) i jego detektywi: Marta (Marta Leleniewska), Marek (Marek Krupski), Magda (Magdalena Rembacz) i Tomek (Tomasz Mandes) pomagają rozwikłać rodzinne dramaty, odszukać zaginione osoby, wytropić zdradzających się małżonków, handlarzy narkotyków czy podejrzanych o zabójstwo. Sprawy, które zlecają im klienci, są często niezwykle trudne i niebezpieczne.

W tym odcinku

Do Malanowskiego zgłasza się Adela Matejczyk. Kobieta jest przekonana, że jej mąż Jakub ją zdradza. Wynajmuje detektywów, by znaleźli dowody jego winy. Wkrótce udaje im się ustalić, że Jakub faktycznie spotyka się z inną kobietą. Okazuje się, że ma z nią dziecko. Wszystko wskazuje na to, że od kilku lat prowadził podwójne życie. Gdy Adela dowiaduje się o odkryciach detektywów, jest w szoku. Dwa dni później w lesie pod Warszawą zostaje znaleziony spalony samochód ze zwęglonymi zwłokami w środku. Detektywi są pewni, że to ciało Jakuba. Główną podejrzaną o popełnienie zbrodni jest jego żona. Wkrótce jednak do grona zamieszanych w zabójstwo dołączają kochanka oraz wspólnik Jakuba...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także