Malanowski i partnerzy: Candy diamond (592)

Malanowski i partnerzy: Candy diamond (592)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2013   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do agencji zgłasza się Andrzej. Mężczyzna przez trzy lata pracował za granicą, aby zapewnić utrzymanie żonie i synowi. Podczas ostatniej rozmowy małżonka poinformowała go, że odchodzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna cześć perypetii właściciela warszawskiej agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka Orlika (Tomasz Mandes), Marka Krupskiego, Magdy Dębskiej (Magdalena Rembacz) i Anny Wilk (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do agencji zgłasza się zdenerwowany pan Andrzej. Mężczyzna przez trzy lata pracował za granicą, aby zapewnić utrzymanie żonie i synowi. Podczas ostatniej rozmowy małżonka poinformowała go jednak, że odchodzi i zabiera ze sobą ich dziecko. Teraz po kobiecie - Jowicie i chłopcu - Oskarze nie ma śladu. Andrzej chce, by detektywi dowiedzieli się, gdzie przebywa jego syn. Magda i Tomek szybko ustalają adres, pod który przeprowadziła się Jowita. Na miejscu odkrywają, że żona ich klienta ze swoim nowym partnerem, Hubertem, nagrywa filmy porno. W tym czasie Oskarem opiekuje się jej przyjaciółka. Andrzej postanawia odebrać syna jego matce. Między małżonkami dochodzi do konfrontacji, którą przerywa rozdzierający krzyk chłopca, dobiegający z kuchni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także