Malanowski i partnerzy (794)

Malanowski i partnerzy (794)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Do biura Malanowskiego zgłasza się Barbara, która podejrzewa, że jej brat Michał wrócił do nałogu. Kilka lat temu, po śmierci żony, wpadł w szpony hazardu. Magda i Tomek dyskretnie obserwują Michała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Do biura Malanowskiego zgłasza się Barbara Chruszcz, która podejrzewa, że jej brat Michał wrócił do nałogu. Kilka lat temu, po śmierci żony, wpadł w szpony hazardu i stracił właściwie wszystko. Magda i Tomek dyskretnie obserwują Michała. Bronek znajduje ogłoszenie o sprzedaży domu po zaniżonej cenie, które wystawił Michał. Magda i Tomek udają parę zainteresowanych, by założyć podsłuch. Ustalają, że synek Michała został porwany dla okupu. Do akcji wkracza policja.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także