Malanowski i partnerzy: Dawne grzechy (780)

Malanowski i partnerzy: Dawne grzechy (780)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Tomek jest świadkiem ataku na Roberta Sajdę w garażu podziemnym. Płoszy napastnika. Dwa dni później do biura przychodzi narzeczona pobitego. Kobieta prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Tomek jest świadkiem brutalnego ataku na Roberta Sajdę w garażu podziemnym. Napastnik, spłoszony przytomnym zachowaniem detektywa, gubi klucze. Dwa dni później do biura przychodzi Karolina Piątek, narzeczona pobitego. Kobieta prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy, ponieważ boi się, że policja szybko umorzy postępowanie. Sądząc po dowodach, napastnik wcześniej obserwował Roberta i skrupulatnie przygotowywał się do ataku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także