Malanowski i partnerzy (790)

Malanowski i partnerzy (790)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Tomek jest świadkiem napadu na Syryjczyka i staje w jego obronie. Zostaje uderzony w głowę, ale Harris al Hassan wzywa pomoc. Nazajutrz do biura przychodzi ów Syryjczyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Tomek jest świadkiem napadu na Syryjczyka i staje w jego obronie. Zostaje uderzony w głowę, ale Harris al Hassan wzywa pomoc. Nazajutrz do biura przychodzi ów Syryjczyk. Mówi detektywom, że wynajął przemytników, by przywieźli jego rodzinę do Polski. Od kilku dni pośrednik nie odbiera telefonu. Magda i Bronek ustalają, że siostra i siostrzenica Harrisa mogą być przetrzymywane przez handlarzy ludźmi. Malanowski udaje więc bogatego biznesmena, który tęskniąc za urodą orientu, trafia do właściwej agencji towarzyskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także