Malanowski i partnerzy (760)

Malanowski i partnerzy (760)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2015   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Autorka kryminałów Zofia Wawrzyniec jest prześladowana. Podczas promocji nowej książki pisarka znajduje w torebce ucięty kciuk. Kobieta twierdzi, że ten, kto ją nęka, inspiruje się jej powieściami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Autorka poczytnych kryminałów Zofia Wawrzyniec jest prześladowana. Podczas promocji najnowszej książki pisarka znajduje w torebce ucięty kciuk. Kobieta twierdzi, że ten, kto ją nęka, inspiruje się jej poprzednimi powieściami. Ekipa Malanowskiego odkrywa, że sprawa może mieć związek z przeszłością pisarki, ponieważ odcięty palec należał do jej kolegi z klasy, który został zamordowany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także