Malanowski i partnerzy: Zaraźliwa miłość (779)

Malanowski i partnerzy: Zaraźliwa miłość (779)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ania Wilk musi sprawdzić się w roli ratownika medycznego. Reanimuje dziewczynę, która próbowała popełnić samobójstwo. Jej matka prosi detektywów o pomoc w ustaleniu przyczyn targnięcia się na życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Podczas spaceru z przyjaciółką detektyw Ania Wilk musi sprawdzić się w roli ratownika medycznego. Podejmuje reanimację dziewczyny, która przy pomocy tabletek nasennych próbowała odebrać sobie życie. Fachowo udzielona pomoc ratuje życie Ewie Sulińskiej. Matka dziewczyny prosi detektywów o pomoc w ustaleniu, dlaczego jej córka zdecydowała się na taki krok. Ludzie Malanowskiego szybko odkrywają niechlubną przeszłość córki klientki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także