Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)

Malanowski i partnerzy: Zastraszeni (775)

3.8/10
serial fabularno-dokumentalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Bronisław Cieślak, Marek Krupski, Anna Lucińska, Magdalena Rembacz
Reżyseria:Mariusz Wojaczek, Szymon Jakubowski
W skrócie:Ryszard Birski przychodzi do biura detektywów z prośbą o wyjaśnienie przyczyn śmierci syna. Razem z córką Igą nie wierzą, że Daniel popełnił samobójstwo. Śledczy rozpoczynają dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ciąg dalszy perypetii właściciela agencji detektywistycznej Bronisława Malanowskiego (Bronisław Cieślak) i jego współpracowników: Tomka (Tomasz Mandes), Marka (Marek Krupski), Magdy (Magdalena Rembacz) i Anny (Anna Lucińska). Przed nimi nowe sprawy i kolejne śledztwa, które mają pomóc w rozwiązaniu poważnych problemów, z jakimi zgłaszają się do nich klienci. Historie opowiedziane w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

W tym odcinku

Ryszard Birski przychodzi do biura detektywów z prośbą o wyjaśnienie przyczyn śmierci syna. Chłopak zmarł półtora roku, ale ta sprawa wciąż nie daje spokoju rodzinie. Razem z córką Igą nie wierzą, że Daniel mógł popełnić samobójstwo. Śledczy rozpoczynają dochodzenie i natrafiają na mur niechęci i wrogości ze strony ludzi mieszkających w okolicy. Są wręcz przez nich zastraszani. Wiedzą, że nikt nie chce dobrowolnie pomóc im w rozwiązaniu zagadki. Muszą liczyć wyłącznie na swoje umiejętności.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także