x

Lombard. Życie pod zastaw 6 (293)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Milena zarabia pieniądze, pokazując na żywo w internecie, jak wygląda jej życie. Ma wielu fanów, ale uważa, by nie epatować cielesnością. Pewnego dnia dowiaduje się o tym jej ojciec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Studentka Milena zarabia pieniądze, pokazując na żywo w internecie, jak wygląda jej życie. Ma wielu fanów, a nawet wielbicieli, jednak bardzo uważa, by nie epatować cielesnością. Pewnego dnia ktoś informuje jej ojca, co dziewczyna robi. Mężczyzna jest zbulwersowany, ponieważ podejrzewa, że Milena źle się prowadzi. Jednak to nie jedyna niemiła niespodzianka, jaka czeka młodą kobietę. Do lombardu przychodzi starsza pani, która chce pozbyć się eleganckiego mebla. Szezlong miał być prezentem dla jej syna, jednak zdaniem seniorki zbyt często korzysta z niego - podobno leniwa - synowa. Do Mariusza przychodzą znajomi z przeszłości. Jednego z nich zabiera sprzed bloku pogotowie ratunkowe. Jakby tego było mało - Mariusz oznajmia, że nie wróci na noc. Andżelika zaczyna się martwić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)