Lombard. Życie pod zastaw 6 (272)

Lombard. Życie pod zastaw 6 (272)

serial obyczajowy Polska 2020   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Klaudia Pollesch
W skrócie:Jagoda informuje rodzinę, że żyje w związku z Adą. Rozpętuje się awantura. W lombardzie zjawia się Switalska, która proponuje sprzedaż rzutek. Syn i mąż podczas zabawy zniszczyli jej mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 12 sierpnia
dziś
21:00 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski) jest właścicielem dobrze prosperującego lombardu. Zarówno on, jak i jego pracownicy często mają do czynienia z klientami w różnych, niekiedy ekstremalnych, sytuacjach życiowych. Do zakładu przychodzą ludzie będący w potrzebie. Sprzedają lub zastawiają niekiedy dziwne rzeczy, aby zdobyć pieniądze, które pomogą im wydostać się z tarapatów lub - wręcz przeciwnie - spełnić największe marzenie. W lombardzie zjawiają się także osoby, które nie mają uczciwych zamiarów, a nawet stróże prawa w poszukiwaniu sprawiedliwości. Przygody klientów Barskiego czasami są zabawne, a czasem wzruszające, a każdy z nich przychodzi do zakładu z nieoczywistą historią.

W tym odcinku

Osiemnastoletnia Jagoda informuje rodzinę, że jest homoseksualna i żyje w związku z Adą. Po jej wyznaniu rozpętuje się awantura. Dziewczyna wyprowadza się z domu. Ojciec Jagody, Gromisław, nie akceptuje jej orientacji. W lombardzie zjawia się Switalska, która proponuje sprzedaż tablicy korkowej i rzutek. Syn i mąż podczas zabawy zniszczyli jej mieszkanie. Marysia sprawia wrażenie nieco bardziej opanowanej, jednak pewnego dnia Andżelika dostrzega coś niepokojącego. Marysia przegląda dokumenty dotyczące wypadku Jacka pod wpływem informacji, które podał jej Jaro.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także