Lombard. Życie pod zastaw 5 (237)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (237)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kuciński
W skrócie:Teresa jest kontrolowana przez męża, który nie zgadza się, by odwiedziła ich syna, mieszkającego w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna wypiera się go, ponieważ przed laty targnął się na własne życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Teresa jest kontrolowana przez despotycznego męża Sobiesława, który nie zgadza się na to, by odwiedziła ich syna, mieszkającego w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna wypiera się go, ponieważ chłopak przed laty targnął się na własne życie. Aby uniemożliwić małżonce wyjazd, blokuje jej dostęp do konta. Teresa jednak bardzo pragnie spotkać się z synem. Do lombardu przychodzi młody raper Kami, który zostawia próbkę swojej twórczości i kupuje płyty winylowe. Jakiś czas później zjawia się tam jego ojciec i informuje, że syn zastawił nie swoje rzeczy. Marta przygotowuje się do podjęcia nowej drogi życiowej. Wkrótce dowiaduje się, co Beata, Kazimierz i Lolek sądzą na temat jej decyzji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)