Lombard. Życie pod zastaw 5 (235)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (235)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Jakub Świderski, Piotr Kolski
W skrócie:Bolek, znajomy Roleckiego, ma zapłacić grzywnę za nielegalną produkcję alkoholu. Aby zdobyć pieniądze, szuka stałej pracy. Jego żona dopomina się też o fundusze na wakacyjny wyjazd dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Bolek, znajomy Roleckiego, ma zapłacić grzywnę za nielegalną produkcję alkoholu. Aby zdobyć pieniądze, szuka stałej pracy. Gdy jego żona dopomina się o obiecane fundusze na wakacyjny wyjazd dziecka, Bolek rozważa ścięcie i sprzedanie jej warkoczy. Mariusz przyjmuje do lombardu transport mebli. W jednej z szaf dokonuje odkrycia. Justynie nadal zależy na Mariuszu. Informuje mężczyznę, że wie, z kim się spotyka. Kiedy on zaprzecza, kobieta robi coś, co może mieć poważne konsekwencje. Roman jest świadkiem ich rozmowy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także