Lombard. Życie pod zastaw 5 (236)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (236)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kuciński
W skrócie:Anastazja jest szykanowana przez Klaudię. Ma też kompleksy z powodu sylwetki. Wpada na ryzykowny pomysł, jak schudnąć. Pani Maślakowa chce sprzedać w lombardzie zestaw wędek, który kupiła mężowi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Anastazja jest szykanowana przez Klaudię. Nastolatka wpada w kompleksy, ponieważ nie ma idealnej sylwetki. Przychodzi jej do głowy ryzykowny pomysł, jak szybko schudnąć. Pani Maślakowa chce sprzedać w lombardzie zestaw wędek, który kupiła mężowi na urodziny. Pod wpływem niedawnych wydarzeń Patrycja przechodzi załamanie nerwowe. Dziewczyna zamartwia się o Ryżego. Adek chce jej pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)