Lombard. Życie pod zastaw 5 (222)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (222)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Piotr Kolski
W skrócie:Operator koparki Jan wykopuje metalową szkatułkę. W lombardzie dowiaduje się, że może to być zabytek z XVII wieku. Barscy martwią się brakiem kontaktu z Martą. Kazimierz rozważa wyjazd do Indii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 31 maja
za 5 dni
18:55 TV Puls 2 (z napisami)
środa, 3 czerwca
za 8 dni
20:55 TV Puls 2 (z napisami)

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Jan Woś pracuje na budowie jako operator koparki. Pewnego dnia wykopuje niedużą metalową szkatułkę. Zanosi ją do lombardu i tam dowiaduje się, że może to być zabytek z XVII wieku. Barscy martwią się brakiem kontaktu z Martą. Kazimierz rozważa wyjazd do Indii w poszukiwaniu córki, jednak ostatecznie opracowują inny plan. Zakochany w dziewczynie Lolek, choć spotyka się z Kają, chce pomóc w odnalezieniu Marty. Hoferowi trudno pozbierać się po rozstaniu z muzą i menadżerką, Hanką. Pocieszenia szuka w sztuce.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także