Lombard. Życie pod zastaw 5 (211)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (211)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Kama wychowywała się w zakładzie poprawczym. Po skończonej edukacji wyjeżdża do innego miasta. Znajduje pracę w zakładzie fryzjerskim. Podlecki oferuje podwózkę podróżującej autostopem dziewczynie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Kama wychowywała się w zakładzie poprawczym. Po skończonej edukacji wyjeżdża do innego miasta, gdzie znajduje pracę w zakładzie fryzjerskim niejakiego Lepkiego. Podlecki oferuje podwózkę podróżującej autostopem dziewczynie, jednak nie od razu zawozi ją na miejsce. W wyniku wydarzenia, które zaszło na drodze, Kama idzie do lombardu. Beton i Benia tworzą udany związek. Jednak pewna kobieta chciałaby bliżej poznać policjanta i zamierza walczyć o jego względy. Miłośnik modelarstwa kolejowego przynosi do lombardu kompletną makietę Żuławskiej Kolei Wąskotorowej. Z jakiegoś powodu nie może trzymać miniatury w swoim domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także