Lombard. Życie pod zastaw 5 (203)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (203)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Łukasz Łukasik
W skrócie:Emerytkę Wandę nie stać na drogie prezenty dla wnuka. 68- latka jest poirytowana, bo druga babcia chłopca go rozpieszcza. Starsza pani zastawia w lombardzie pamiątki po zmarłym mężu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Emerytkę Wandę nie stać na drogie prezenty dla ukochanego wnuka, Mikołaja. 68-letnia kobieta jest poirytowana, bo druga babcia chłopca go rozpieszcza. Starsza pani zastawia w lombardzie pamiątki po zmarłym mężu, by sfinansować wnukowi drogi tablet. Jednak jej syn powiadamia wnuka, skąd babcia wzięła pieniądze. Chłopiec będzie musiał podjąć decyzję, jak się zachować. Lombard odwiedza Ilona, której mąż jest przetrzymywany w hotelu, ponieważ nie zapoznał się z treścią kuponu na romantyczny weekend i nie stać go na uregulowanie rachunku. Kobieta dowiaduje się, że sprawa nie jest taka prosta, bo małżonek coś przed nią zataił.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także