Lombard. Życie pod zastaw 5 (206)

Lombard. Życie pod zastaw 5 (206)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Marika Klarman, Mateusz Murański
Reżyseria:Piotr Kuciński
W skrócie:Ada zatrudnia się jako asystentka Majaka. Mężczyzna mówi w jej obecności seksistowskie żarty. Potem składa propozycję romansu. Skalscy spierają się, czy zastawić maszynopis erotycznej książki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prowadzenie lombardu to zajęcie ciekawe, niekiedy ekscytujące, ale często i niebezpieczne. Przekonuje się o tym właściciel tej instytucji, Kazimierz Barski (Zbigniew Buczkowski), jego rodzina, pracownicy, a także klienci. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci.

W tym odcinku

Trzydziestoletnia, atrakcyjna Ada wychowuje kilkuletniego synka. Zatrudnia się jako asystentka Majaka. Mężczyzna rzuca w jej obecności dwuznaczne aluzje i seksistowskie żarty. Potem wymusza na kobiecie pracę po godzinach i składa jej propozycję romansu. Ada zastanawia się, jak się zachować, biorąc pod uwagę, że jej szef jest żonaty. Skalscy spierają się, czy zastawić w lombardzie maszynopis erotycznej książki, którą napisał ich zmarły ojciec. W "dziele" została ukryta rodzinna tajemnica. Weronika (Marika Klarman) dzień przed pisemną maturą jedzie z przyjaciółmi za miasto, by pouczyć się na łonie przyrody. Nie wraca do późna w nocy i nie odbiera telefonu. Maciek i ojciec Weroniki próbują się dowiedzieć, co dzieje się z dziewczyną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także