Lombard. Życie pod zastaw 3 (117)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (117)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Jakub Miszczak
W skrócie:Do komisu przychodzi Zygmunt Chwaszczyk, chirurg zawieszony w prawach do wykonywania zawodu. W lombardzie zjawia się też złomiarz Rolecki z kolegą. Mężczyźni przynoszą ze sobą złoty zegarek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Do lombardu przychodzi Zygmunt Chwaszczyk, doświadczony chirurg skazany przez sąd na karę za wypisywanie fikcyjnych bezpłatnych recept dla bezdomnych i zawieszony w prawach do wykonywania zawodu. Chce sprzedać zestaw do tracheotomii. To jego gest sprzeciwu wobec wszechobecnemu kultowi pieniądza. Po wyjściu z komisu zauważa duszącego się mężczyznę, któremu postanawia uratować życie. Tymczasem do lombardu przybywają Złomiarz Rolecki wraz z kolegą. Mężczyźni przynoszą ze sobą złoty zegarek. Uważają, że dostali go w podziękowaniu od mężczyzny, którego uratowali przed skokiem z mostu. Kolejnym klientem jest Olo, rekwizytor z planu filmowego, który chce wypożyczyć maszynę do gry w pinballa. Kazimierz się zgadza, ale maszyna wraca uszkodzona. Niebawem Olo przychodzi do firmy z reżyserką. Kobieta składa Kazimierzowi propozycję. Tymczasem Kaśka wraca z międzynarodowego tournée i wpędza Mariusza w kłopoty.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także