Lombard. Życie pod zastaw 3 (133)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (133)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Jakub Zańczak
W skrócie:Bartek i Dorota chcą kupić mieszkanie. Wpłacili zaliczkę, jednak nie mają pieniędzy na zapłacenie pierwszej raty, gdyż bank odmówił im kredytu. Jeśli nie uzbierają wymaganej kwoty, wszystko stracą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

Bartek i Dorota chcą kupić mieszkanie. Wpłacili już na nie zaliczkę, jednak nie mają pieniędzy na zapłacenie pierwszej raty, gdyż bank odmówił im kredytu. Jeśli nie uzbierają na czas wymaganej kwoty, przepadnie im i zaliczka i mieszkanie. Ich szansą jest sprzedaż rodzinnej działki. Bartek jedzie na nią z potencjalnym kupcem. Gdy dojeżdżają na miejsce, okazuje się, że sąsiad Wiesiek zamknął szlabanem przejazd przez część drogi, którą uważa za swoją własność i żąda 10 tysięcy opłaty za korzystanie z niej. Tymczasem trwają przygotowania do ślubu Marty i Wojtka. Przez przypadek dziewczyna spotyka się przed lombardem z Lolkiem. Do komisu przychodzi Nuta, muzyk grający disco polo. Chce zastawić keyboard, który nazywa pieszczotliwie Lucyllą. Artysta narzeka, że nie może się przebić.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także