Lombard. Życie pod zastaw 3 (136)

Lombard. Życie pod zastaw 3 (136)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Jerzy Górski, Mateusz Murański, Agata Szafrańska
Reżyseria:Błażej Wolny
W skrócie:Żaneta chce zrobić niespodziankę mężowi i odwiedzić go wraz z córką w Anglii. Kobieta zastawia w lombardzie swoją biżuterię. W komisie pojawia się Bernard. Chce zastawić pozłacany guzik.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze przygody Kazimierza Barskiego, jego rodziny, pracowników i klientów, którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań.

W tym odcinku

8-letnia Matylda rozmawia przez komunikator z tatą Jakubem, który wyjechał do Anglii, by zarabiać. Za mężczyzną tęskni także jego żona Żaneta. Dziewczyny postanawiają, zrobić mu niespodziankę i przylecieć do niego. Aby mieć pieniądze na bilety, kobieta zastawia w lombardzie biżuterię. Udaje im się zebrać gotówkę wystarczającą na bilety w jedną stronę. Gdy docierają na miejsce, drzwi otwiera nieznajoma kobieta. W lombardzie pojawia się Bernard. Chce zastawić pozłacany guzik, który jego zdaniem należy do Elvisa Presleya. Lolek nie chce przyjąć przedmiotu. Bernard wychodzi niepocieszony, ale po chwili wraca zdenerwowany, gdyż ktoś ukradł cenny jego zdaniem drobiazg. Później w komisie pojawia się Romek. Benia wyrzuca go, lecz on znów wraca. Wówczas informuje dziewczynę, że Hofer ją zdradza z modelką.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)