×

Lombard. Życie pod zastaw 14 (732)

serial obyczajowy Polska 2024   od 12 lat
Występują:Zbigniew Buczkowski, Krzysztof Rutkowski, Jerzy Górski, Małgorzata Szeptycka
Reżyseria:Dominik Matwiejczyk, Piotr Kolski
W skrócie:Policjant Waldek Śmietana został zawieszony. Szuka pocieszenia w alkoholu. Żona ma tego dość i go opuszcza. Śmietana udaje się do lombardu, by zastawić zegarek, obrączkę i złoty łańcuszek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Policjant Waldek Śmietana został zawieszony. Załamany mężczyzna szuka pocieszenia w alkoholu. Żona ma tego dość i go opuszcza. Śmietana udaje się do lombardu, by zastawić sportowy zegarek, obrączkę i złoty łańcuszek. Tanek rozpoznaje w nim szanowanego funkcjonariusza policji. Beton i Ostra prowadzą śledztwo w sprawie napadu na konwojentów. Okazuje się, że ktoś użył broni skradzionej Śmietanie. Beton spotyka się z Waldkiem. Kastor i jego kumpel, Berger, przychodzą do Kaliny, by omówić plan odzyskania jej synka, Sadrika. Mariusz podejrzewa, że coś jest nie tak. Mężczyznę zaczepia detektyw Krzysztof Rutkowski.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także