x
Kuchenne rewolucje: Warszawa, Salon Kulinarny (7/14)

Kuchenne rewolucje: Warszawa, Salon Kulinarny (7/14)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Małgosia z rodziną prowadzi na warszawskim Marymoncie restaurację w salonie własnego domu. Szef kuchni, Artur, nie boi się eksperymentów. Mimo starań właścicieli goście omijają to miejsce.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler to niekwestionowana królowa smaku i rewolucji. Jej doświadczenie oraz temperament zmieniły oblicze kilkudziesięciu restauracji w całej Polsce. "Kuchenne rewolucje" tym razem rozpoczynają trzynasty, bynajmniej nie pechowy sezon.

Małgosia prowadzi na warszawskim Marymoncie restaurację w salonie własnego domu. Pomagają jej w tym syn Daniel i mąż Zbigniew. Salon Kulinarny pełen jest rodzinnych pamiątek, zabytkowych mebli i luster oraz rodzinnych portretów, a sentymentalne wnętrze uzupełnia robiona na zamówienie zastawa stołowa. Szef kuchni, Artur, nie boi się eksperymentów, starając się pozostawać na bieżąco ze światowymi trendami i osiągnięciami mistrzów. Mimo starań właścicieli goście omijają to miejsce i mało kto do nich zagląda. Małgosia przyznaje, że czasami myśli, iż jakiś zły duszek zamknął jej restaurację przed ludźmi i nikogo nie chce do niej wpuścić, dlatego ratunku szuka u Magdy Gessler.

Zobacz także