Kuchenne rewolucje (1/14)

Kuchenne rewolucje (1/14)

program rozrywkowy Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Małżonkowie Małgosia i Marcin nie potrafili ustalić, jaki profil powinien mieć ich lokal. Marcin, kucharz z dużym doświadczeniem, chciał prowadzić restaurację, Małgosia - kawiarnię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler jako ekspert kulinarny i biznesowy w kilka dni przeprowadza rewolucje, dając właścicielom restauracji gotową receptę na sukces. Reszta zależy już od nich i decyzji, które podejmą - powodzenie może być krótko- lub długoterminowe. W nowym sezonie ekspertka zagości m.in. Czeladzi, Białej Podlaskiej, Toruniu, Lubinie czy Łodzi.

Małgosia i Marcin otworzyli Lawendowy Dom w Czeladzi niedaleko rynku. Małżonkowie nie potrafili ustalić, jaki profil powinien mieć ich lokal. Marcin, kucharz z dziewięcioletnim doświadczeniem, chciał prowadzić restaurację, Małgosia - kawiarnię. Ostatecznie połączyli te koncepcje. Przy wejściu gości wita kredens z herbatami, w menu zaś klienci mają do wyboru dania z całego świata. Jednak mieszkańcy miasta omijają to miejsce, a Lawendowy Dom ma coraz większe kłopoty finansowe. Przed bankructwem lokal ratuje jedynie mama Małgosi. Właściciele proszą o pomoc Magdę Gessler.

Zobacz także