Kuchenne rewolucje (4/14)

Kuchenne rewolucje (4/14)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Restauracja Sielsko Anielsko była marzeniem Piotra, które zrealizował z pomocą siostry Karoliny. Niestety, rodzeństwo szybko przekonało się, że nie może liczyć choćby na minimalny zysk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Magda Gessler ponownie rusza w Polskę, by pomóc właścicielom restauracji w rozwiązaniu ich problemów. Jedna z najbardziej znanych kulinarnych ekspertów w Polsce doskonale zdaje sobie sprawę, że prowadzenie własnego biznesu jest wymagającym zadaniem, i co należy zrobić, żeby odnieść sukces.

Restauracja Sielsko Anielsko była marzeniem Piotra, które zrealizował z pomocą siostry Karoliny. Ukończył on szkołę gastronomiczną i pracował w różnych lokalach, dlatego kobieta uznała, że otworzenie wspólnego biznesu to dobry pomysł. Gdy pojawiła się okazja, by wynająć budynek tuż przy rynku w Sieradzu, oboje zaciągnęli kredyt. Karolina zainwestowała swoje oszczędności, zaś resztę pieniędzy dołożyli ich rodzice. Niestety, rodzeństwo szybko przekonało się, że nie może liczyć choćby na minimalny zysk. Klienci omijają lokal, a nieliczni, którzy jednak go odwiedzają, często wychodzą zaraz po odczytaniu karty. Piotr otwarcie przyznaje się do utraty całego entuzjazmu. Właścicielom Sielsko Anielsko pomaga przyjaciółka Karoliny, Ala - specjalistka od reklamy biznesowej w mediach społecznościowych. Chce stworzyć stronę lub kanał na YouTube, póki co założyła restauracji konto na Facebooku. Wspiera też przyjaciół psychicznie. W trudnej sytuacji zdecydowali się poprosić o pomoc Magdę Gessler.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także