x
Komisarz Mama (21)

Komisarz Mama (21)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:W rezerwacie przyrody zamordowano mężczyznę. Jego śmierć zgłasza prawdopodobnie kochanka ofiary. Poszukiwania tajemniczej nieznajomej prowadzą do... matki Piotra. Policjant przeżywa tę sprawę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

W rezerwacie przyrody zostaje zamordowany mężczyzna. Jego śmierć zgłasza anonimowo kobieta, prawdopodobnie kochanka ofiary. Gdy jednak stróże prawa przybywają na miejsce zdarzenia, odkrywają, że ciało zniknęło. Poszukiwania tajemniczej nieznajomej prowadzą do... Aleksandry Branickiej, matki Piotra. Policjant bardzo przeżywa tę sprawę i coraz częściej sięga po leki przeciwbólowe. Tymczasem Aleksandra wyznaje, że w rezerwacie zginął Antoni Mańczak, lokalny biznesmen. Ona sama była świadkiem zabójstwa ukochanego, nie widziała jednak sprawcy i nie będzie w stanie go zidentyfikować. Trop prowadzi do pochodzącej z Senegalu Meriam.

Występują (pokaż wszystkich)