×

Komisarz Mama (20)

serial kryminalny Polska 2022   od 12 lat
Występują:Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska
Reżyseria:Marcin Ziębiński
W skrócie:Zespół Marii prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Laury Lasockiej. W jej domu zostaje znaleziona zwiędła dalia. Matejko trafia do pewnego miłośnika roślin - byłego więźnia, któremu zmarła pomagała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 30 lipca
za 9 dni
23:00 Polsat Seriale (z napisami)

Opis

Maria Matejko (Paulina Chruściel) znowu ruszy tropem morderców. Będzie śledzić różne tropy, które często prowadzą donikąd, i rozwiązywać zagadki pozornie niemożliwe do rozwikłania. Metody Marii bywają zaskakujące, jednak zdolna policjantka zawsze znajduje sprawców zbrodni. Komisarz Matejko zmaga się z także z licznymi perypetiami w życiu osobistym. Angażuje się w sekretny romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), tymczasem potajemnie wzdycha do niej współpracownik, Piotr (Wojciech Zieliński).

W tym odcinku

Zespół Marii prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Laury Lasockiej. Ofiara nie miała oficjalnego partnera, jednak komisarz Matejko uważa, że znaleziona w domu kobiety zwiędła dalia pochodzi od jakiegoś mężczyzny. Trop prowadzi do pewnego miłośnika roślin - byłego więźnia, któremu Laura pomagała w ramach swoich obowiązków zawodowych. Jest nim Robert Barecki, który przebywał w zakładzie karnym za zabójstwo żony. Twierdzi on, że miał romans z Laurą, ale rozstali się w zgodzie. Dębski wierzy w niewinność mężczyzny i przekonuje do niej także Marię. Niebawem jednak na ubraniu ofiary zostają znalezione ślady DNA Bareckiego, a on sam ucieka podczas próby zatrzymania.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także