Komisarz Alex 11: Kamera świętego Antoniego (136)

Komisarz Alex 11: Kamera świętego Antoniego (136)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Lech Mackiewicz, Ireneusz Czop, Anna Terpiłowska
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:Zostaje znalezione ciało 40-letniego inżyniera. Wydaje się, że umarł po przedawkowaniu narkotyków we własnym mieszkaniu. Wychodzi na jaw, że zmarły był specjalistą w dziedzinie konstrukcji bomb.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W kolejnym sezonie do ekipy Górskiego (Krystian Wieczorek) dołącza młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra). Lucyna (Magdalena Walach) i Nina (Karolina Nolbrzak) nadal rywalizują o względy przełożonego. Z kolei patolog Leon (Janusz Chabior) musi stawić czoło problemom osobistym.

W tym odcinku

Zostaje znalezione ciało 40-letniego inżyniera. Wydaje się, że mężczyzna umarł po przedawkowaniu narkotyków we własnym mieszkaniu. Gdy jednak na miejsce przyjeżdża komendant w towarzystwie kobiety, która jest oficerem kontrwywiadu w stopniu pułkownika, sprawa okazuje się bardziej skomplikowana. Wychodzi na jaw, że zmarły był specjalistą w dziedzinie konstrukcji bomb. Do niedawna związany z wojskiem ostatnio rozpoczął współpracę z przestępczym podziemiem. Wiadomo także, że miał kontakty z terrorystami z tzw. Państwa Islamskiego i że wspólnie przygotowywali zamach. Teraz, po śmierci inżyniera, sprawa jest wyjątkowo trudna i delikatna, ponieważ kontrwywiad stracił z oczu zamachowców.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także