Komisarz Alex 11: Amnezja (141)

Komisarz Alex 11: Amnezja (141)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Karolina Bacia, Janusz Chabior
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:Z okna jednego z łódzkich hoteli wypada 24-latka. W pokoju policja znajduje zasztyletowanego mężczyznę. Gutek wysnuwa tezę, że został zabity przez dziewczynę, która następnie wyskoczyła przez okno.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W kolejnym sezonie do ekipy Górskiego (Krystian Wieczorek) dołącza młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra). Lucyna (Magdalena Walach) i Nina (Karolina Nolbrzak) nadal rywalizują o względy przełożonego. Z kolei patolog Leon (Janusz Chabior) musi stawić czoło problemom osobistym.

W tym odcinku

Z okna jednego z łódzkich hoteli wypada 24-letnia dziewczyna (Karolina Bacia). Nie ginie dzięki temu, że spada na zadaszenie rozłożone przez robotników. W pokoju policja znajduje zasztyletowanego 23-letniego mężczyznę. Gutek wysnuwa tezę, że został zabity przez dziewczynę, która następnie wyskoczyła przez okno. Górski jest jednak sceptyczny wobec tej teorii. Liczy, że zagadkę rozwiąże sama poszkodowana, gdy odzyska przytomność. Niestety, wkrótce okazuje się, że ona niczego nie pamięta. Przejęta losem dziewczyny Nina postanawia sama odwieźć ją do domu. Chce być przy niej, gdy odzyska wspomnienia. Obie są w niebezpieczeństwie, ponieważ morderca nie zamierza dopuścić do tego, by młoda kobieta zaczęła zeznawać.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)