Komisarz Alex 11: Bracia (143)

Komisarz Alex 11: Bracia (143)

5.8/10
serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Krystian Wieczorek, Ireneusz Czop, Cezary Łukaszewicz, Janusz Chabior
Reżyseria:Mariusz Palej
W skrócie:Gangster Bruno zmusza naukowca do sporządzenia leku, którego skutkiem ubocznym jest wzrost agresji. Przestępcy porywają Aleksa. Górski dowiaduje się, że pies brał udział w napadzie i ranił człowieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa. W kolejnym sezonie do ekipy Górskiego (Krystian Wieczorek) dołącza młodszy aspirant Gustaw Bielski (Piotr Bondyra). Lucyna (Magdalena Walach) i Nina (Karolina Nolbrzak) nadal rywalizują o względy przełożonego. Z kolei patolog Leon (Janusz Chabior) musi stawić czoło problemom osobistym.

W tym odcinku

Ukrywający się dotąd w Kolumbii gangster Bruno wraca do Polski, do ciężko chorego brata. Zmusza naukowca, by na podstawie indiańskich receptur opracował formułę leku. Medykament ma skutki uboczne - wzrost agresji. Górski wpada na trop gangstera. Podczas próby aresztowania zostaje jednak potrącony przez samochód. Wkrótce dowiaduje się, że porwany przez przestępców Alex wraz z Brunonem i jego bratem brał udział w napadzie na bank i ranił strażnika. Mimo iż oczywiste jest, że pies działa pod wpływem środków farmakologicznych, stanowi zagrożenie i komendant podejmuje decyzję, by w razie niebezpieczeństwa go zastrzelić. Wkrótce dzięki Gutkowi i gangsterowi Krzywemu, który zdecydował się na współpracę z policją, Górski dociera do kryjówki, w której Bruno przetrzymuje psa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także