Gwiazdy lombardu 13: Klejnoty pani McKinley (12)

Gwiazdy lombardu 13: Klejnoty pani McKinley (12)

(Pawn Stars: McKinley Family Jewels)

reality show USA 2014
W skrócie:Rick od pierwszego wejrzenia zakochuje się w diademie, który podobno należał do żony prezydenta McKinleya. Ponadto w lombardzie pojawia się zabawka w postaci kota Feliksa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 15 października
jutro
18:40 HISTORY
środa, 16 października
pojutrze
2:20 HISTORY

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy zachwyt Ricka, wyceniającego diadem, który należał kiedyś do żony prezydenta Williama McKinleya, Idy. Przekonamy się, jak bardzo zdeterminowany jest Harrison, by zdobyć tę cenną pamiątkę po pierwszej damie. Następnie do lombardu trafia kot Feliks - czarno-biała postać z kreskówek z okresu międzywojennego. Zabawkę ogląda Chumlee. Później Rick otrzymuje tajemniczą przesyłkę, wzbudzając ciekawość współpracowników.

Zobacz także