Gwiazdy lombardu 13: Pif-paf! (10)

Gwiazdy lombardu 13: Pif-paf! (10)

(Pawn Stars: Bang Bang)

reality show USA 2014
W skrócie:Personel lombardu czuje się nieswojo, kiedy do sklepu trafia zestaw do balsamowania zwłok. Przedmiot pochodzi z II wojny światowej. Widzowie przekonają się, czy Rick zdecyduje się na ten zakup.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 30 listopada
za 3 dni
9:45 HISTORY

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

Rick ma dreszcze, kiedy wycenia przyniesiony do sklepu zestaw do balsamowania zwłok, pochodzący z czasów drugiej wojny światowej. Następnie Corey i jego ojciec z entuzjazmem oglądają parę zabytkowych miniaturowych rewolwerów projektu Jamesa Reida. Przekonamy się, czy Harrisonowie sfinalizują transakcję i kupią tę rzadko spotykaną broń. Rick zamierza stworzyć nową stronę internetową firmy. Okazuje się jednak, że Chumlee ma już swój projekt.

Zobacz także