Gwiazdy lombardu 13: Szkolna wycieczka (9)

Gwiazdy lombardu 13: Szkolna wycieczka (9)

(Pawn Stars: Field Trip)

reality show USA 2014
W skrócie:Jeden z klientów przynosi do lombardu gitarę należąca do słynnego lutnika Semi Moseleya. Widzowie przekonają się, czy Rick zdecyduje się na zakup jedynego w swoim rodzaju instrumentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 20 grudnia
za 4 dni
9:15 HISTORY

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

Do lombardu w Las Vegas trafia gitara, która należała do słynnego twórcy tych instrumentów Semiego Moseleya. Później dziadek i Chumlee odkrywają podpisane zdjęcia samolotu Enola Gay, bombowca Boeing B-29 Superfortress, który 6 sierpnia 1945 roku zrzucił bombę atomową na Hiroszimę. Następnie sklep odwiedzają uczniowie jednej z klas szkoły podstawowej. Rick stara się pokazać dzieciom tajniki handlu, jednak zachowanie pracowników sklepu nie ułatwia mu zadania.

Zobacz także