Gwiazdy lombardu 13: Irlandzkie klimaty (13)

Gwiazdy lombardu 13: Irlandzkie klimaty (13)

(Pawn Stars: Shamrocked)

reality show USA 2014
W skrócie:Do lombardu trafia kurtka z emblematami pierwszej w historii imprezy Pro Bowl. Następnie Rick i Corey oglądają stylowego buicka rivierę z 1965 r. Później załoga sklepu obchodzi Dzień Świętego Patryka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

W dzisiejszym odcinku do lombardu w Las Vegas trafia kurtka z emblematami pierwszej w historii imprezy Pro Bowl, pokazowego meczu z udziałem największych gwiazd ligi futbolu amerykańskiego. Następnie Rick i Corey oglądają stylowego buicka rivierę z 1965 roku. Później załoga sklepu obchodzi Dzień Świętego Patryka, jednak nie wszyscy są w nastroju do świętowania. Przekonamy się, czy stażystce Lili uda się oczarować współpracowników.

Zobacz także