Gwiazdy lombardu 13: Magiczny autobus (7)

Gwiazdy lombardu 13: Magiczny autobus (7)

(Pawn Stars: Magic Bus)

reality show USA 2014
W skrócie:Rick wycenia odrestaurowanego volkswagena sambę z lat 60. XX wieku - kultowy model autobusu. Chumlee ma okazję obcować ze sztuką, gdy do lombardu trafia rzeźba w kształcie jaja Sergia Bustamantego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna odsłona popularnego reality show ukazującego codzienność pracowników lombardu w Las Vegas. To całodobowy rodzinny biznes, prowadzony przez Ricka Harrisona, który przejął firmę od swojego ojca. Senior rodu wciąż urzęduje w sklepie. Z ojcem i dziadkiem pracuje również Corey Harrison, syn Ricka. W trzynastej serii programu do lombardu jak zwykle trafia wiele niecodziennych przedmiotów. Wśród nich są miecz, który należał do masonów, oraz kolekcja broni wikingów.

Tym razem Rick wycenia w pełni odrestaurowanego volkswagena sambę z lat 60. XX wieku - kultowy model autobusu z 23 oknami. Następnie Chumlee ma okazję obcować ze sztuką, gdy do lombardu trafia rzeźba w kształcie jaja autorstwa meksykańskiego artysty Sergia Bustamantego. Później Rick ogłasza, że pracownik miesiąca otrzyma premię. Chumlee postanawia udowodnić, że na nią zasługuje. Zobaczymy, czy uda mu się przekonać o tym szefa i współpracowników.

Zobacz także