Ewa gotuje (456)
magazyn kulinarny Polska 2022
| W skrócie: | Tym razem prowadząca w ramach dania głównego poda makaron z twarogiem i truskawkami. Na deser zaś zaserwuje sorbet z arbuza i malin. Na zakończenie programu zabierze nas na wycieczkę w góry. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ewa Wachowicz po raz kolejny pokaże, jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, z wykorzystaniem produktów lokalnych, w oparciu o rodzime i zagraniczne receptury. Wszystkie odcinki będą realizowane w duchu ekologii.
Tym razem prowadząca przygotuje zupę vichysoisse, która - mimo skomplikowanej nazwy - jest tak naprawdę prostym kremem z ziemniaków od lat podawanym w uzdrowisku Vichy. W ramach dania głównego poda makaron z twarogiem i truskawkami. Na deser zaś zaserwuje sorbet z arbuza i malin. Na zakończenie programu zaś autorka programu zabierze nas na wycieczkę w góry.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (424) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 2 na 3 kwietnia 2:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (425) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 2 na 3 kwietnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (423) - magazyn kulinarny - noc czw./pt., 2 na 3 kwietnia 2:50
- Ewa gotuje (426) - magazyn kulinarny - noc pt./sob., 3 na 4 kwietnia 3:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (563) - magazyn kulinarny - sobota, 4 kwietnia 7:30
- Ewa gotuje (564) - magazyn kulinarny - sobota, 4 kwietnia 8:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (566) - magazyn kulinarny - sobota, 4 kwietnia 11:35
- Ewa gotuje (427) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 4 na 5 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (428) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 5 na 6 kwietnia 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (429) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 6 na 7 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
