Ewa gotuje (560)
| W skrócie: | Ewa Wachowicz przygotuje włoską przystawkę arancini, czyli kulki ryżowe smażone w głębokim tłuszczu. Daniem głównym będzie kurczak w sosie imbirowym. W menu pojawi się też makowiec z jabłkami. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| sobota, 7 marca za 11 dni |
8:00 | Polsat 2 (z napisami) |
Opis
Ewa Wachowicz zaprezentuje potrawy zarówno kuchni polskiej, w tym regionalnej, jak i przysmaki z różnych stron świata. Przy okazji zdrowego i smacznego gotowania promować będzie również zdrowy styl życia, więc w jej najnowszych programach nie zabraknie aktywności fizycznej i wycieczek po malowniczej okolicy jej domu w Zawoi i Krakowie.
Ewa Wachowicz kontynuuje kulinarną wędrówkę po kuchniach świata. Na początek przygotuje włoską przystawkę o nazwie arancini. Są to kulki ryżowe smażone w głębokim tłuszczu. Prowadząca przyrządzi je z mozzarellą w środku. Na danie główne będzie kurczak w słodko-kwaśnym sosie imbirowym, podany z komosą ryżową. Na deser autorka programu upiecze makowiec z jabłkami. Przypomni też kolejną potrawę z lat dzieciństwa - czerstwe pieczywo z gorącym mlekiem.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (448) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 23 na 24 lutego 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (525) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 23 na 24 lutego 2:45
- Ewa gotuje (526) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 23 na 24 lutego 3:15
- Ewa gotuje (545) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 23 na 24 lutego 4:05
- Ewa gotuje (449) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 24 na 25 lutego 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (527) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 24 na 25 lutego 2:40
- Ewa gotuje (528) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 24 na 25 lutego 3:10
- Ewa gotuje (450) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 25 na 26 lutego 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (529) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 25 na 26 lutego 2:40
- Ewa gotuje (530) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 25 na 26 lutego 3:10
