Ewa gotuje (316)

magazyn kulinarny Polska 2017   od 7 lat
W skrócie:Miłośnicy gotowania odwiedzą różne regiony kraju i poznają miejscowe potrawy. Ewa Wachowicz przedstawi przepisy na potrawy szybkie w przygotowaniu, skomponowane z łatwo dostępnych składników.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.

Prowadząca zabierze widzów w kulinarną podróż po Polsce. Miłośnicy gotowania odwiedzą wraz z nią różne regiony naszego kraju i poznają miejscowe potrawy. Ewa Wachowicz jak zwykle przedstawi przepisy na potrawy szybkie w przygotowaniu, skomponowane ze składników, które każdy znajdzie w swojej lodówce lub pobliskim sklepiku, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Niezmiennie dania będą też elegancko podane.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także