Ewa gotuje (299)
| W skrócie: | Ewa Wachowicz przygotuje potrawy, które mogą trafić na świąteczny stół. Przyrządzi sałatkę, a jako danie główne poda doskonałą szynkę duszoną w cydrze z dodatkiem ostrej musztardy. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Ewa Wachowicz prezentuje przepisy zainspirowane kuchnią z różnych zakątków świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Smaczne, elegancko podane dania, które proponuje, są szybkie w przygotowaniu i skomponowane z powszechnie dostępnych składników. Prowadząca podpowie również, jak pięknie nakryć stół. Jej kuchnię odwiedzą goście specjalni - autorzy ciekawych przepisów i laureaci konkursu na najlepszą recepturę.
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, więc w telewizyjnej kuchni Ewy Wachowicz zagoszczą potrawy, które śmiało mogą trafić na świąteczny stół. Gospodyni zacznie gotowanie od przyrządzenia sałatki. Jako danie główne przygotuje doskonałą szynkę duszoną w cydrze, z dodatkiem ostrej musztardy. Z kolei na deser będzie mazurek serowy z orzechami.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Ewa Wachowicz
gospodarz
Zobacz także
- Ewa gotuje (416) - magazyn kulinarny - noc sob./niedz., 28 na 29 marca 4:10
- Ewa gotuje (469) - magazyn kulinarny - niedziela, 29 marca 7:50
- Ewa gotuje (420) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 29 na 30 marca 2:00 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (421) - magazyn kulinarny - noc niedz./pon., 29 na 30 marca 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (422) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 30 na 31 marca 2:30 i 1 późniejsza emisja
- Ewa gotuje (417) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 30 na 31 marca 2:45
- Ewa gotuje (418) - magazyn kulinarny - noc pon./wt., 30 na 31 marca 3:15
- Ewa gotuje (423) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 31 marca na 1 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
- Ewa gotuje (419) - magazyn kulinarny - noc wt./śr., 31 marca na 1 kwietnia 2:55
- Ewa gotuje (424) - magazyn kulinarny - noc śr./czw., 1 na 2 kwietnia 2:30 i 2 późniejsze emisje
