×

Dziedzictwo (311)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Seher oszukuje domowników i wymyka się z rezydencji. Przemyca Yusufa ukrytego w walizce. Kupuje bilety na prom do Bośni, ale Yaman w ostatniej chwili powstrzymuje ją przed ucieczką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher oszukuje domowników, twierdząc, że opuszcza rezydencję i zostawia Yusufa pod ich opieką. W rzeczywistości przemyca chłopca ukrytego w walizce. Yamanowi udaje się zatrzymać uciekającą lekarkę. Na wieść o śmierci Ikbal, kobieta przyznaje się do sfałszowania raportu z sekcji zwłok Kevser i cytuje wypowiedź Ikbal, w której ta przyznaje się do zabójstwa. Duygu i Ali przeglądają nagrania z kamer i ustalają, że dealer nie opuścił dzielnicy. Niebawem aresztują odurzonego narkotykami mężczyznę. Tymczasem Seher kupuje bilety na prom do Bośni, ale Yaman w ostatniej chwili powstrzymuje ją przed ucieczką. Seher odsłuchuje nagranie ze słowami lekarki i doznaje szoku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także