×

Dziedzictwo (296)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Istnieje ryzyko, że Zuhal po operacji nie będzie mogła chodzić. Firat znajduje informacje o domniemanym udziale Yamana w handlu bronią. Seher odkrywa zdjęcia, które mogą go pogrążyć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Istnieje ryzyko, że Zuhal po operacji nie będzie mogła chodzić. Seher przekonuje Yamana, że po wyjściu ze szpitala powinna zamieszkać w rezydencji. Duygu znów nie przyjmuje pomocy Alego, który proponuje zastąpić ją przy obowiązkach, by mogła szukać domu. Firat znajduje w aktach informacje o domniemanym udziale Yamana w handlu bronią. Seher obiecuje znaleźć dowody. W telefonie mężczyzny odkrywa zdjęcia, które mogą go pogrążyć. Yaman odsłuchuje nagranie od Zuhal. Jest w szoku na myśl, że to Ikbal może być prawdziwą morderczynią Kevser. Seher i Duygu idą razem na kawę. Dzielą się smutnym i wspomnieniami ze swojego życia. Seher mówi o śmierci siostry i ojca, a Duygu o zaginięciu młodszej siostry, Yasemin, po którym ich matka postradała zmysły. Okazuje się, że Nurten i Sultan pochodzą z tych samych stron. Sultan informuje dziewczynę o dostępnym domu w ich sąsiedztwie. Nurten daje znać Duygu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także