x

Dziedzictwo (294)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Zuhal w ostatniej chwili ratuje Yusufa przed potrąceniem przez samochód. Sama jednak doznaje poważnych obrażeń. Duygu dostaje wiadomość o spotkaniu wpływowych osób z gangu narkotykowego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Yaman przerywa rozmowę Seher z Ziyą w obawie, że jego brat przyzna się do zabicia Kevser. Ali dowiaduje się, że śledztwo w jego sprawie umorzono. Wszyscy cieszą się z tego faktu. Zuhal w ostatniej chwili ratuje Yusufa przed potrąceniem przez samochód. Sama jednak doznaje poważnych obrażeń. Przechodzi operację. Semra ma żal do córki, że zabrała ją ze sobą do Stambułu. Duygu przerywa poszukiwania domu dla nich, gdy dostaje wiadomość o spotkaniu wpływowych osób z gangu narkotykowego. Chce samodzielnie stawić im czoło. Na miejscu wybucha strzelanina.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także