×

Dziedzictwo (284)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Seher ledwo wiąże koniec z końcem. Yusuf zaprzyjaźnia się z Melek, córeczką Fikreta. Yaman zeznaje, że zaatakował go obcy mężczyzna, a jego ludzie, na czele z Nedimem, szukają Seher i Yusufa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie poddaje się. Yusuf zaprzyjaźnia się z Melek, córeczką Fikreta. Yaman zeznaje, że zaatakował go obcy mężczyzna, a jego ludzie, na czele z Nedimem, szukają Seher i Yusufa. Fikret bardzo wspiera Seher, ponieważ również poświęcił całe życie choremu na serce dziecku. Frat jest przekonany, że Yaman złożył fałszywe zeznania, aby samemu ukarać Seher. Wyznaje Alemu, że ukrył dowody i sfałszował raport. Ten postanawia wziąć odpowiedzialność na siebie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także