x

Dziedzictwo (247)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Seher dowiaduje się, że może zostać sparaliżowana. Yaman podtrzymuje ją na duchu. Zuhal źle traktuje współwięźniarki. Melahat cierpliwie znosi upokorzenia. Czeka aż kobiety zaczną się buntować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher jest zrozpaczona, gdy dowiaduje się, że może zostać sparaliżowana. Yaman podtrzymuje ją na duchu. Ponadto angażuje się w opiekę nad Yusufem i gotuje. Kirpi podpowiada Ibrahimowi, żeby w pracach domowych skorzystał z pomocy specjalistów. Sultan nie kryje zdziwienia dokonaniami Ibrahima. Zuhal źle traktuje współwięźniarki. Melahat cierpliwie znosi upokorzenia. Czeka aż kobiety zaczną się buntować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także