x

Dziedzictwo (213)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Domownicy są wstrząśnięci tym, co wydarzyło się w rezydencji. Yaman wstydzi się tego jak traktował Seher. Nie może jednak zdobyć się na to, by wyznać jej prawdę. Ikbal odwiedza siostrę w areszcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Ikbal przeprasza Yamana za postępek Zuhal, dając jednocześnie do zrozumienia, że nie miała o niczym pojęcia. Domownicy są wstrząśnięci tym, co wydarzyło się w rezydencji. Yaman wstydzi się tego jak traktował Seher. Nie może jednak zdobyć się na to, by wyznać jej prawdę. Seher zauważa zmianę w jego zachowaniu Yamana, ale nie wie, jak ją interpretować - wciąż obawia się bowiem najgorszego. Ikbal odwiedza siostrę w areszcie. Zuhal nie może wybaczyć jej zdrady, ale w końcu Ikbal udaje się ją przekonać, że postąpiła tak dla ich wspólnego dobra i zrobi wszystko, by jak najszybciej wyciągnąć ją z więzienia. Frat nie odstępuje Neslihan. Z żalem patrzy, jak dziewczyna przyjmuje kolejne kłamstwa Bory. Sultan marzy, żeby Ali wreszcie się ożenił. W końcu zdaje sobie sprawę, że to Kiraz jest idealną kandydatką na żonę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także