x
Dziedzictwo (1)

Dziedzictwo (1)

(Emanet)

serial obyczajowy Turcja 2020   od 12 lat
Występują:Halil Ibrahim Ceyhan, Berat Rüzgar Özkan, Melih Ozkaya, Ömer Gecü
W skrócie:Kevser wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Pewnego dnia ulega wypadkowi. Przed śmiercią prosi wezwaną do szpitala siostrę, by zabrała z rezydencji jej syna i zajęła się nim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wychowana w biednej okolicy Kevser zostaje żoną syna bogatej krymskiej rodziny. Ojciec, który nie akceptuje tego małżeństwa, odwraca się od niej. Niebawem umiera mąż Kevser. Młoda wdowa zostaje sama z 5-letnim synem Yusufem w środowisku, które nie jest jej przyjazne. Pewnego dnia kobieta ulega tragicznemu wypadkowi w domu i trafia do szpitala. Przed śmiercią prosi swoją siostrę Seher, by zaopiekowała się Yusufem i zabrała go z rezydencji. Chłopiec nie wie, że matka nie żyje. Trafia pod opiekę wujka Yamana, potężnego, ale surowego biznesmena, który nie okazuje dziecku ani krzty miłości.

W tym odcinku

Seher mieszka w skromnych warunkach wraz ze swoim tatą Yusufem. Oboje tęsknią za starszą siostrą dziewczyny, Kevser, która wyszła za mąż wbrew woli ojca i zerwała kontakt z rodziną. Chociaż Kevser weszła do bogatego rodu Kirimli, nie jest tam szczęśliwa. Ciężko choruje i większość czasu spędza w łóżku, przyjmując silne leki. Nie jest w stanie opiekować się 5-letnim synem Yusufem. Dzieckiem zajmuje się jego chłodny i bezwzględny stryj Yaman. Pewnego dnia Kevser ulega tragicznemu w skutkach wypadkowi. Przed śmiercią prosi wezwaną do szpitala Seher, by zabrała z rezydencji jej syna i zaopiekowała się nim. Yaman nie pojawia się na pogrzebie. Tymczasem Seher postanawia wypełnić ostatnia wolę siostry.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także